⭐ LEGO® Friends Paard en Pony Aanhangwagen (42634) Zorg voor urenlang fantasierijk speelplezier met de LEGO® Friends Paard en Pony Aanhangwagen (42634), een ideale set voor kinderen vanaf 4 jaar die houden van dieren, rollenspel en buitenavonturen. Kinderen bouwen eerst de auto en de paardentrailer met behulp van de meegeleverde startsteen — een stevige basis die perfect is voor beginnende bouwers. Daarna kunnen ze samen met de vriendinnen Liann en Zoya allerlei verhalen bedenken. De set bevat een paard voor Liann en een pony voor Zoya, plus leuke accessoires zoals een zadel, borstel, appel, wortel en lint. In het bos vinden de meisjes een omgevallen boom die fungeert als hindernis waar de dieren overheen kunnen springen. Na een ritje krijgen het paard en de pony een lekkere traktatie. De LEGO Builder app helpt kinderen stap voor stap met inzoomen, draaien en het opslaan van hun voortgang. Met 105 onderdelen en een totale lengte van ca. 24 cm (auto + trailer) is dit een compacte maar veelzijdige set voor jonge bouwers. Waarom huurders deze set kiezen 🐴 Inclusief paard & pony – perfect voor jonge dierenliefhebbers. 🚗 Bouwbare auto + trailer – ideaal voor rollenspel en buitenavonturen. 👧 2 minipoppetjes – Liann en Zoya zorgen voor directe speelmogelijkheden. 🥕 Leuke accessoires – zadel, wortel, appel, borstel en lint voor verzorgingsspel. 🌳 Bos-hindernis inbegrepen – paarden kunnen echt springen over de omgevallen boom.
Alles over huren, retourneren en kwijtgeraakte steentjes
Huren bij Bouwsteenwinkel kan met een Club-lidmaatschap vanaf €10 per jaar. Het lidmaatschap werkt als een soort borg en maakt je onderdeel van onze bouwersclub: zo verhuren we aan bouwers die net zo zuinig op de sets zijn als wij, en houden we de weekprijzen laag. Je sluit het gewoon af tijdens je eerste bestelling; je hoeft vooraf niets te regelen.
Dat kan gebeuren, zeker met kleine bouwers in huis. Het belangrijkste is dat je het even aan ons doorgeeft; dan vullen wij de ontbrekende steentjes aan uit onze voorraad en kost het je niets. Alleen kwijtgeraakte minifiguren brengen we in rekening, en hetzelfde geldt als achteraf blijkt dat er heel veel onderdelen missen zonder dat het gemeld is. Eerlijk doorgeven loont dus altijd.
Ja. Onze sets gaan van bouwer naar bouwer, en ontbrekende onderdelen die gemeld worden vullen wij aan uit onze eigen voorraad voordat de set opnieuw wordt verhuurd. Daarom vragen we ook elke huurder om missende steentjes door te geven; zo houden we de sets samen compleet. De originele bouwhandleiding zit er altijd bij, tenzij anders vermeld op de productpagina.
Terugbrengen kan bij ons in Bussum, of je stuurt de set zelf op via PostNL, DHL of DPD (op eigen kosten). Belangrijk: de set gaat altijd uit elkaar voordat hij retour komt. Bij sets vanaf 1000 onderdelen vragen we om een logische sortering, bijvoorbeeld op kleur of in de volgorde van de originele zakjes. Is de set heel groot en is kleur alleen niet voldoende, sorteer dan door op soort onderdeel of houd de zakjesvolgorde aan. Zo kan de volgende bouwer er net zo fijn mee aan de slag als jij.
Ja, dat kan altijd. Je krijgt automatisch een herinnering wanneer je huurperiode bijna afloopt (of verlopen is), en via je account verleng je de periode eenvoudig met een of meer weken tegen de gewone weekprijs.
Dat verschilt per bouwer; de een bouwt in één avond, de ander geniet er weken van. Bij de meeste sets zie je bij de huurperiode een 'meest gekozen' aantal weken staan: dat is een mooie leidraad, gebaseerd op hoelang de set gemiddeld wordt gehuurd.
Onze verhuursets zelf zijn niet te koop, die blijven in de club rouleren. Maar we verkopen wel gebruikte LEGO-sets via onze BrickLink-winkel BSW Bricks. Dus is een set je zo bevallen dat je er zelf een wilt hebben, neem daar gerust een kijkje.