Vergelijkbare sets

Over deze set

San Francisco huren

🌉 LEGO® Architecture – San Francisco Skyline (21043) Beleef het bruisende hart van Californië met deze prachtige LEGO® Architecture Skyline van San Francisco. 🇺🇸✨ Bouw stap voor stap aan een miniatuurversie van de iconische stad aan de baai – compleet met wereldberoemde gebouwen, de Golden Gate Bridge en het mysterieuze Alcatraz. Een schitterende bouwervaring voor volwassenen, nu tijdelijk te huur bij Bouwsteenwinkel! 🧱 🏙️ Ontdek San Francisco in LEGO®-vorm 🏠 Bouw de charmante ‘Painted Ladies’ – de kleurrijke Victoriaanse huizen van Alamo Square 🏢 Maak kennis met moderne architectuur: 555 California Street, de Transamerica Pyramid en de Salesforce Tower 🗼 Voeg historische hoogtepunten toe zoals de Coit Tower en Fort Point 🌉 Laat de Golden Gate Bridge in volle glorie over het water schitteren 🏝️ Bouw het legendarische Alcatraz Island voor een realistisch stadsbeeld 🎨 Authentiek en elegant ontwerp 🌊 Met blauwe tegelplaat die de baai van San Francisco weergeeft 🏷️ Inclusief decoratief naamplaatje ‘San Francisco’ ⚖️ Nauwkeurig op schaal ontworpen voor een realistische weergave 🧠 Bouw, bewonder en ontspan 🧩 565 onderdelen – ideaal voor een avond of weekend vol rustgevend bouwplezier 📘 Inclusief boekje met informatie over architectuur, geschiedenis en ontwerp 💡 Perfect voor liefhebbers van reizen, steden en design 📏 Afmetingen Hoogte: ca. 16 cm Breedte: ca. 28 cm Diepte: ca. 7 cm 🎁 Waarom huren? ✔️ Beleef de bouwervaring zonder de aanschafprijs ✔️ Perfect als tijdelijk displaystuk of ontspannend bouwproject ✔️ Lever de set eenvoudig terug — wij controleren en reinigen alles ✔️ Geschikt voor architectuurliefhebbers, reizigers en creatieve geesten 🧱 Over onze verhuursets Compleet, gecontroleerd en in uitstekende staat geleverd Inclusief originele bouwinstructies Geen batterijen nodig – puur bouwplezier 🌉 LEGO® Architecture – San Francisco Skyline (21043) Ontdek, bouw en bewonder één van Amerika’s mooiste steden – een wereldstad vol charme en contrasten, nu te huur bij Bouwsteenwinkel. 🌇✨

Veelgestelde vragen

Alles over huren, retourneren en kwijtgeraakte steentjes

Waarom heb ik een lidmaatschap nodig en wat kost het?

Huren bij Bouwsteenwinkel kan met een Club-lidmaatschap vanaf €10 per jaar. Het lidmaatschap werkt als een soort borg en maakt je onderdeel van onze bouwersclub: zo verhuren we aan bouwers die net zo zuinig op de sets zijn als wij, en houden we de weekprijzen laag. Je sluit het gewoon af tijdens je eerste bestelling; je hoeft vooraf niets te regelen.

Wat als ik een LEGO-steentje kwijtraak tijdens het huren?

Dat kan gebeuren, zeker met kleine bouwers in huis. Het belangrijkste is dat je het even aan ons doorgeeft; dan vullen wij de ontbrekende steentjes aan uit onze voorraad en kost het je niets. Alleen kwijtgeraakte minifiguren brengen we in rekening, en hetzelfde geldt als achteraf blijkt dat er heel veel onderdelen missen zonder dat het gemeld is. Eerlijk doorgeven loont dus altijd.

Is een gehuurde LEGO-set compleet?

Ja. Onze sets gaan van bouwer naar bouwer, en ontbrekende onderdelen die gemeld worden vullen wij aan uit onze eigen voorraad voordat de set opnieuw wordt verhuurd. Daarom vragen we ook elke huurder om missende steentjes door te geven; zo houden we de sets samen compleet. De originele bouwhandleiding zit er altijd bij, tenzij anders vermeld op de productpagina.

Hoe stuur ik de set terug?

Terugbrengen kan bij ons in Bussum, of je stuurt de set zelf op via PostNL, DHL of DPD (op eigen kosten). Belangrijk: de set gaat altijd uit elkaar voordat hij retour komt. Bij sets vanaf 1000 onderdelen vragen we om een logische sortering, bijvoorbeeld op kleur of in de volgorde van de originele zakjes. Is de set heel groot en is kleur alleen niet voldoende, sorteer dan door op soort onderdeel of houd de zakjesvolgorde aan. Zo kan de volgende bouwer er net zo fijn mee aan de slag als jij.

Kan ik de huurperiode verlengen?

Ja, dat kan altijd. Je krijgt automatisch een herinnering wanneer je huurperiode bijna afloopt (of verlopen is), en via je account verleng je de periode eenvoudig met een of meer weken tegen de gewone weekprijs.

Hoe lang doe ik over het bouwen van deze set?

Dat verschilt per bouwer; de een bouwt in één avond, de ander geniet er weken van. Bij de meeste sets zie je bij de huurperiode een 'meest gekozen' aantal weken staan: dat is een mooie leidraad, gebaseerd op hoelang de set gemiddeld wordt gehuurd.

Kan ik een gehuurde LEGO-set ook kopen?

Onze verhuursets zelf zijn niet te koop, die blijven in de club rouleren. Maar we verkopen wel gebruikte LEGO-sets via onze BrickLink-winkel BSW Bricks. Dus is een set je zo bevallen dat je er zelf een wilt hebben, neem daar gerust een kijkje.

Waarom 12.000+ bouwers ons vertrouwen

Beoordelingen via Google, BrickLink en Brick Owl

★★★★★
Waarom Lego kopen voor veel geld terwijl je kinderen het 1 keer in elkaar zetten en hert daarna niet meer aanraken? Veel keuze hier. Ook om te kopen, inclusief oude, klassieke sets. Personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
Tim Van den Berg · via Google
★★★★★
Super concept en heel vriendelijk personeel. Met veel plezier huren we regelmatig sets. Er mist wel eens een stukje maar de uitstekende klantenservice maakt dit helemaal goed.
Boaz Burkunk · via Google
★★★★★
Twee sets gehuurd, de ene was helemaal compleet en bij de ander ontbrak een accessoire. Prima dus. De sets waren netjes verpakt en voelden schoon aan. Zeker voor herhaling vatbaar!
Eric Bus · via Google
San Francisco
Architecture · 565 stukjes
€3,50/wk